درباره رادمان

درباره رادمان

رادمان یکی از شرکت‌های اصلی مشاوره‌ی مدیریت در ایران است. در رادمان با مدیران و متخصصان برتر همکاری می‌شود تا به آن‌ها در گرفتن تصمیمات بهتر، تحقق این تصمیمات و دستیابی به موفقیت متداوم و مطلوب یاری‌رسانی گردد. مشاورین رادمان به مدت یک دهه تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا به نتایج بهتری برای مشتریان حاصل شود؛ نتایجی که فراتر از امور مالی هستند و به طور منحصر به فردی خاص، عملی، کل‌نگر و متداومند.
فلسفه اصلی رادمان در راستای توسعه و مدیریت استعدادهای سازمانی بنا نهاده شده است. برای دستیابی به این مهم، رادمان طراح‌های خود بر چهار اصل ارزیابی استعدادها، توسعه مشاغل، توسعه استعدادها و توسعه سازمان استوار می‌نماید. موازنه بین این چهار ستون اصلی در مدیریت استعدادها، رویکرد رادمان در حل مسائل مروبط به سرمایه‌های انسانی است. در واقع تخصص اصلی مشاورین رادمان بر همین اصلوب استوار است. رادمان همواره در تلاش است تا با توسعه همگام محورهای فوق، ارزش افزوده فزاینده‌ای را برای کارکنان کارفرمایان خود حاصل کند.

چشم انداز ما

ما عالی‌ترین الگوی الهام‌بخش تعالی منابع انسانی هستیم تا زندگی حرفه‌ای هریک از همراهانمان را توسعه داده و گرامی بداریم.

ماموریت ما

  • اولین انتخاب برای کارفرمایان
  • توسعه دهنده فرهنگ رهبری در سازمان‌ها
  • بهترین محل کار برای همکاران

ارزش‌های ما

رفتار حرفه‌ای کارکنان

جلب اعتماد تمامی ذینفعان داخلی و خارجی، چراغ راه همگی همکاران است. ما با شفاف سازی، هماهنگی و مکتوی‌سازی تصمیم می‌گیریم و آن‌ها را اجرایی می‌کنیم

نوآوری در خدمات

ما به صورت روزانه می‌کوشیم تا با الگو برداری از یافته‌های جدید و متناسب سازی آن با شرایط حاکم، خدمات و محصولات خود را بروز کنیم. تمامی اقدامات ما نمایانگر نوآوری خواهد بود.

پاسخگویی مستمر

ما با مسئولیت‌پذیری همواره پاسخ‌گوی تمامی ذینفعان هستیم. با جوابگویی مستمر سطح همکاری و پشتیبانی را با همکاران و مشتریان بالاتر می‌بریم.

دانش افزایی مستمر

ما همیشه متعهد بر آنیم که بر دانش خود و دیگران بیفزاییم. ما با مطالعه آخرین مستندات و پژوهش‌های روز دنیا، اطلاعات خود را بروز نگه می‌داریم، به همکاران انتقال داده و برای بالاتر بردن کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان استفاده می‌کنیم

ارزش آفرینی پایدار

ما به دنبال ایجاد تغییرات برای دستیابی به تعالی در مشتریان خود هستیم. همکاری با ما باید همیشه برای ذینفعان احساس ارزش افزوده ایجاد کند.

دست آوردهای ما

0 +
اجرای بیش از پنجاه پروژه بزرگ منابع انسانی
0 +
ارائه خدمات منابع سازمانی به بیش از 250 سازمان
0 +
محاسبه حقوق و دستمزد بیش از 2500 نفر
0 +
ارزیابی 2000 نفر به کمک پلتفرم ارزیابی استار
0 +
بیش از 2000 ساعت کارگاه آموزشی برای 60000 نفر
1
طراحی اولین و علمی‌ترین آزمون بومی شده دیسک

تیم رادمان

در خانواده رادمان، مهمترین سرمایه ما، نیروی انسانی هست. ما تمام موفقیت‌ها و دستاوردهایمان را مدیون تلاش مداوم ایشان هستیم.
رادمان شرکت فروش فکر، راهکار، کلام جدید و نگرش نو است. پس بدون برخورداری از تیم خوب و با انگیزه، حرفی برای گفتن ندارد.
در خانواده رادمان، سلامت و پویایی هر فرد از اهمیت خاصی برخوردار هست و تجربه بیاد ماندی هر مشتری در تعامل با ما همواره از اهم وظایف افراد این خانواده است.

تیم رادمان

در خانواده رادمان، مهمترین سرمایه ما، نیروی انسانی هست. ما تمام موفقیت‌ها و دستاوردهایمان را مدیون تالش مداوم ایشان هستیم.
رادمان شرکت فروش فکر، راهکار، کلام جدید و نگرش نو است. پس بدون برخورداری از تیم خوب و با انگیزه، حرفی برای گفتن ندارد.
در خانواده رادمان، سلامت و پویایی هر فرد از اهمیت خاصی برخوردار هست و تجربه بیاد ماندی هر مشتری در تعامل با ما همواره از اهم وظایف افراد این خانواده است.