فرآیند جذب و استخدام

همواره، انتخاب نفرات شایسته متناسب با نیازها و الزامات مشاغل و سازمان، یکی از دغدغه‌های اصلی شرکت‌ها بوده است. یکی از مهمترین پیش‌نیازهای موفقیت در استخدام نفرات شایسته، وجود فرآیندی اصولی و شفاف برای انجام مراحل مختلف استخدام می‌باشد. رادمان با الگوبرداری از برترین تجارب موجود در دنیا در حوزه استخدام، فرآیندی طراحی کرده است که در صورت اجرای صحیح می‌تواند عملکرد سازمان شما را در انتخاب و استخدام استعداها بهبود بخشد.

6

در این پروژه، در ابتدا از طریق جلسات مشترک شناخت موردنیاز از نیازها و دغدغه‌های موجود در زمینه استخدام بدست می‌آید. سپس، مشاوران رادمان فرآیند جذب و استخدام متناسب با سازمان شما را به همراه راهنمای استخدام نفرات و مستندات موردنیاز تدوین خواهند کرد. در گام آخر،‌ فرآیند طراحی‌شده به همراه مستندات همراه ارائه شده و پس از همفکری و تبادل نظر نهایی خواهد شد. همچنین آموزش‌های لازم به همکاران شما برای اجرای درست فرآیند ارائه می‌شود.

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

دیدگاه‌ خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی

logo-radman-512

شرکت رادمان، در زمینه مشاوره مدیریت منابع انسانی، آموزش مهارت‌های انسانی و استعدادیابی فعالیت می‌نماید. مشاورین رادمان متخصص در ‍پیاده‌سازی نظام‌های نوین منابع انسانی در شرکت‌های مختلف هستند.

خبرنامه

برای اطلاع از جدیدترین مطالب مرتبط با منابع انسانی، در خبرنامه رادمان عضو شوید.